طراحی و چاپ بنرهای انتخاباتی

بنرهای انتخاباتی در سال 1400

الان زمانی هست که کاندیدهای محترم و طرفداران اونها برای طراحی و چاپ بنرهای انتخاباتی سال 1400 مشغول به تصمیم گیری هستند. انتخابات ریاست جمهوری، انتخابات مجلس شورای اسلامی، انتخابات شوراها، انتخابات مجلس خبرگان و… هر چهارسال یکبار تکرار میشود.

چاپ بنر تبلیغاتی دارای نکاتی است که رعایت آنها می تواند به شدت بر روی تصمیم گیری افراد و جذب آنها برای اینکه به رای دادن به شما فکر کنند و توجه آنها را جلب نمایید تاثیر دارد. کسانی که شما برای آنها بنر انتخاباتی چاپ می کنید معمولا مردم عامه هستند که سیاسی نیستند. پس باید نکاتی را رعایت نمایید تا بتوانید آنها را جذب خود نمایید.

در ادامه به برخی از این نکات خواهیم پرداخت، نکاتی که رعایت آنها می تواند در این فضای رقابتی برای شما اهمیت بسیاری داشته باشد و رای دهندگان بیشتری را به خود جذب نمایید.

اهمیت چاپ فوری بنر انتخابات

دوران انتخابات یک پروسه ی پر چالش است که زمان در آن اهمیت بسیاری دارد. طراحی و چاپ بنر نیز خود دارای پروسه ای بسیار مهم می باشد. از جمله مواردی که در چاپ بنرانتخاباتی دارای اهمیت بسیار می باشد می توان به گزینه های زیر اشاره کرد.

  • انتخاب شعار انتخاباتی مناسب، اولین مرحله است که باید به دقت انجام شود و بزرگترین متن روی بنر های انتخاباتی می باشد. جذابیت و گیرا بودن آن می تواند باعث شود که افراد باقی بخش ها را نیز بررسی کنند. پس اولین قدم خود را با دقت بردارید و یک شعار قوی، جذاب و گیرا انتخاب نمایید.
  • بخشی برای معرفی مختصر و مفید کاندید، رزومه ی آن، اهداف کاری و هرچیزی که باعث شناخت اولیه شود باید در بنردر نظر گرفته شود. مخاطب می خواهد در یک نگاه دید کلی ای از چشم انداز کاندید بدست آورد و اگر بتوانید نظر وی را جذب کنید، مجاب می شود که به بررسی بیشتر کاندید بپردازد. سعی کنید از گزافه گویی در این بخش پرهیز کنید و یک دید کلی برای مخاطب ایجاد کنید.
  • اندازه ی فونت یکی از المان های مهم دیگر می باشد. حداقل اندازه ای که برای فونت استفاده می شود نباید کمتر از 10 باشد. نوع فونت نیز باید با طراحی کلی بنر همخوانی داشته باشد. اهمیت فونت را دست کم نگیرید، شاید به نظرتان آنقدرهاهم اهمیت نداشته باشد اما تاثیر بسیار زیادی بر روی مخاطب خواهد گذاشت.
  • در دنیای امروزی طرح های مینیمال و ساده تر جذابیت بیشتری دارند. سعی کنید تا حد ممکن یک طراحی ساده و کاربردی داشته باشید. بنرهای شلوغ هرچقدر هم که محتوای خوبی داشته باشند و از زیبایی خوبی برخوردار باشند بازهم طرفداران کمتری خواهند داشت و پیام لازم را به مخاطب انتقال نمی دهند.

جمع بندی طراحی بنر انتخاباتی:

بیایید یک جمع بندی مختصر از مواردی که گفته شد داشته باشیم. تصاویر، رنگ ها و اندازه ی فونت و نحوه ی قرار گیری این المان ها در کنار یکدیگر همگی باید باهم هماهنگی داشته باشند. سادگی باید در تمام المان ها رعایت شود. برای مثال استفاده از رنگ های بسیار نمی تواند جذابیت بصری زیادی داشته باشد.

اهمیت چاپ بنرهای انتخاباتی برای کاندیدها

پیروزی در انتخابات، می تواند در گرو چاپ یک بنر مناسب انتخابات می باشد. علاوه بر بنر تبلیغاتی فیزیکی با توجه به اهمیت شبکه های اجتماعی و استفاده ی بسیار زیاد مردم از آنها باید بنرهایی مناسب شبکه های اجتماعی نیز تولید شود. این بنرها نیز استانداردهای خاص خود را دارند اما بی شباهت به بنرهای فیزیکی نیستند.

بنرهای مخصوص انتخابات شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام نیز باید مینیمال طراحی شود و نکات مربوط به فونت و رنگ و اندازه و نحوه ی قرارگیری المان ها در آنها نیز اگر اهمیت بیشتری نداشته باشد از اهمیت کمتری برخوردار نیست. برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر می توانید به صفحه دسته بندی چاپ دیجیتال مراجعه نمایید.

حتی اگر به طور تخصصی تر بخواهید به این موضوع بپردازید بنر تبلیغاتی هر شبکه ی اجتماعی نیز می تواند تفاوت هایی داشته باشد تا بتواند مخاطبان بیشتری را جذب نماید. برای مثال فضای لینکدین بسیار متفاوت تر از اینستاگرام است. لینکدین یک فضای تخصصی تر است و باید برای جذب مخاطبان ریزبینی و نکته سنجی بیشتری داشته باشید.

معیارهای مهم در هنگام خرید بنرهای انتخاباتی

از معیارهای مهمی که هنگام طراحی و چاپ بنرهای انتخاباتی باید در نظر داشته باشیم بررسی و مقایسه قیمت می باشد. البته این اشتباه را نکنید که قیمت بالاتر می تواند کیفیت بالاتر را نیز به همراه داشته باشد. یا برعکس هرچه قیمت پایین تر باشد انتخاب بهتری کرده اید. بلکه باید تناسب مناسبی میان قیمت و کیفیت محصول وجود داشته باشد.

یه طور کلی تر برای این که بتوانیم بهترین خرید بنر های انتخاباتی را داشته باشیم، باید یک لیست حدودا بین 5 الی 10 نفره از فروشندگان تهیه نماییم. بعد می توانیم بین خدماتی که ارائه می دهند، مقایسه ای داشته باشیم. قیمت های پیشنهادی آن ها را در یک ردیف، کیفیت محصولات را در یک ردیف دیگر و در نهایت سابقه ی کاری آنها را در آخرین ردیف قرار دهیم.

بعد از انجام این کارها شما یک لیست مناسب برای انتخاب فروشنده دارید و می توانید برخی از آنها را با توجه به نیازتان حذف نمایید. در نهایت از آنهایی که باقی مانده می توانید به نمونه کارها مراجعه نمایید و شخصی را انتخاب کنید که به سلیقه و نیاز شما نزدیک تر باشد.

بنرهای انتخاباتی
بنرهای انتخاباتی

بنر تبلیغاتی انتخابات در شهرهای مختلف

هر شهر نمایندگان مختلفی دارد که باید دیده و شنیده شوند. برای این کار بهتر است، سلیقه و خواست مردم آن شهر را در نظر گرفت. حتی شعار انتخاباتی نیز بهتر است با توجه به نیاز افراد آن شهر انتخاب شود تا بهترین نتیجه بدست آید.

خدمت رسانی به نمایندگان سراسر کشور باعث افتخار ماست فروشگاه اینترنتی نقش سیلک آماده ی خدمت رسانی و ارسال انواع بنر و تراکت به سراسر کشور می باشد.

قیمت بنرهای انتخاباتی

قیمت چاپ بنر انتخاباتی 1400

طراحی و چاپ بنرهای انتخاباتی، با توجه به جنس آن، سایز و اندازه اش قیمت گذاری می شود. برای اینکه از سایزها و اندازه های استاندارد و انواع جنس بنر ها مطلع شوید و همچنین برای اطلاع از قیمت بنر های تبلیغاتی در سال 1400 می توانید با فروشگاه اینترنتی نقش سیلک تماس حاصل نمایید.

فروشگاه اینترنتی نقش سیلک با بیش از یک دهه تجربه آماده ی خدمت رسانی برای شما در زمینه ی بنر های انتخاباتی می باشد. که این فرایندی بسیار مهم و با ارزش در میان مراحل انتخابات است. برای آنکه بتوانید از خدماتی که ارائه می دهیم اطمینان حاصل نمایید می توانید به بخش نمونه کارها مراجعه کرد.

بستن
مقایسه
تماس بگیرید