شیوه های پرداخت

پرداخت اینترنتی

کاربران می‌توانند در زمان ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی، مبلغ سفارش خود را به‌صورت آنلاین پرداخت کنند. پرداخت موفق هزینه به‌منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و نیازی به اطلاع‌ دادن پرداخت سفارش نیست و سفارش به‌صورت خودکار وارد مراحل آماده‌سازی و ارسال می‏‌شود.

توجه: پرداخت اینترنتی باعث ایجاد اولویت و تسریع در پردازش و ارسال سفارش کاربران می‌شود.

زمان ثبت سفارش می‌توانید پرداخت اینترنتی را انتخاب نمایید و بعد از وارد شدن به درگاه، اطلاعات پرداخت خود را وارد کنید.

برای پرداخت اینترنتی شما به موارد زیر نیاز دارید;

– شماره کارت (شماره 16 رقمی روی عابر بانک)

 رمز دوم کارت برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاً رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت‌بانکی خود را فعال کرده باشید.

برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی، با مراجعه به دستگاه خودپرداز بانک صادرکننده کارت خود، کارت خود را وارد کرده و بخش عملیات رمز را انتخاب کرده. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.

– CCV2 (یک کد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی ثبت می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد)

– تاریخ انقضاء (تاریخ انقضا کارت‌بانکی روی آن حک‌شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضا وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد ۱۲ به‌جای ماه و از ۹۹ به‌جای سال انقضای کارت استفاده کنید.)

پرداخت در محل (درب شرکت)

در این روش برای مشتریانی که امکان پرداخت اینترنتی نداشته و مایل به پرداخت نقدی یا باکارت بانکی توسط کارت‌خوان دارند (صرفاً تهران) بعد از ثبت سفارش و با هماهنگی قبلی در زمان اعلام‌شده در محل شرکت مبلغ سفارش را پرداخت و کالا را حضوری دریافت می‌کند.

 

بستن
مقایسه
تماس بگیرید